کلیک کنیدمستند شکار خرگوش و کبوتر با تفنگ بادی

7500تومان
icon

تعداد: 3 DVD

اطلاعات محصول

کمتر شکارچی را می توان یافت که شکار کبوتر با تفنگ بادی را تجربه نکرده باشد و کمتر شکارچی هست که رویای شکار خرگوش با تفنگ بادی را در سر نپرورانده باشد. اولین تفنگی که یک شکارچی بدست می گیرد و با آن فنون تیراندازی را یاد می گیرد، تفنگ بادی می باشد و می توان گفت عشق به شکار کردن و تیراندازی از همین تفنگ بادی آغاز می شود. تفنگ بادی تنها اسلحه ای می باشد که بزرگ و کوچک نمی شناسد. در هر سنی که باشید می توانید از آن استفاده کرده و از شکار خود لذت ببرید.

1525%5B1%5D مستند شکار خرگوش و کبوتر با تفنگ بادی

مجموعه فیلمهای شکار با تفنگ بادی که کلاً شامل 3 فیلم می باشد (ما در حال حاضر قسمت اول آن را در سایت می گذاریم و به مرور 2 فیلم بعدی را نیز در اختیار علاقمندان به شکار و اطلاعات در مورد تفنگهای بادی و انواع ساچمه های تفنگ بادی قرا خواهیم داد). در این فیلم که به شکار کبوتر و خرگوش و …

sa pigeons%5B1%5D مستند شکار خرگوش و کبوتر با تفنگ بادی

با تفنگ بادی می پردازد، شما با آخرین تکنولوژی در ساخت تفنگهای بادی، قوی ترین تفنگهای بادی، مقایسه چندین تفنگ بادی از لحاظ قدرت با یکدیگر و نحوه انتخاب دوربین و پایه دوربین مناسب برای تفنگهای بادی و به ویژه شکار کبوتر، خرگوش و کلاغ و … با تفنگ بادی آشنا می شوید که امیدواریم مورد توجه دوستداران شکار با تفنگ بادی قرار بگیرد.


این مجموعه کامل گردیده و هر سه مجموعه این مستند در این پکیج ارسال میگردد

سه عدد دی وی دی شامل سه قسمت مختلف از شکار کبوتر و خرگوش با تفنگ های بادی مختلف

مجموعه ای کامل و جذاب برای دوستداران شکار و طبیعت

نکته قابل توجه اینکه این مجموعه در سایتهای خارجی بیش از 50 هزار تومان به فروش میرسد

ما فقط 7500 تومان بابت این سه قسمت قرار داده ایم

مطالب پیشنهادی :

پاسخ دهید