کلیک کنیدانیمه یو گی اوه Yu-Gi-Oh!

14500تومان
icon

تعداد: 9 دی وی دی زبان اصلی

اطلاعات محصول

yu gi oh 4553 thumb انیمه یو گی اوه Yu Gi Oh!

خرید پستی سری کامل انیمیشن !Yu Gi Oh

 این کارتون به زبان انگلیسی و فاقد زیرنویس است

زمانیکه یوگی وارد دبیرستان دومینو شد به نظر کمی خجالتی می آمد و در این بین فقط دو دوست صمیمی اش به نامهای جویی و تریستان از استعداد محرمانه او خبر داشتند. وقتی یوگی بزرگتر شد ، پدر بزرگش به او یک هنر باستانی و قدیمی مصری به نام “میلنیوم پازل” داد تا یوگی آن را کامل کند.گفته شده که هر کسی بتواند معما را حل کند قدر تهای اسرار آمیزی به دست خواهد آورد.یوگی سرانجام موفق به حل پازل شد و با حل شدن معما اتفاقات عجیبی روی داد. قدرت های قدیمی معما فوران کردند و یوگی تبدیل به یامیی وگی یعنی ضمیر قدرتمند از خودش شد.یامی یوگی نه فقط رئیس دوئلر ها بود ، بلکه صمیمیت و رشادت زیادی داشت.خود یوگی نتوانست به قدرت وسیع میلنیوم پازل پی ببرد ولی به تدریج توانست اسرار ارتباط با مصر قدیم را کشف کند.
Yu Gi O898 انیمه یو گی اوه Yu Gi Oh!

224 قسمت

کاراکتر ها:

Katsuya Jyonouchi
Hiroto Honda
Anzu Masaki
Ryo Bakura
Seto Kaiba
Mokuba Kaiba
Mai Kujyaku
Shizuka Jyonouchi
Ryuuji Otogi
Noa Kaiba
Ryuuzaki
Mana
Kisara
Shada
Shadi
Bobasa
Hassan
Leon
Vivian
Yuugi Mutou

Yu-Gi-Oh
یو-گی-اوه ! (به معنای سلطان بازی) ، یک مجموعه مانگا ، انیمه و بازی معروف ژاپنی هستش که توسط کازوکی تاکاهاشی ساخته شده … موضوع اصلی اش ، یک نوع کارت بازیه به نام هیولاهای دوئل کننده (و قبلا : جادو و جادوگران ( … هر بازیکن یه سری کارت داره که باید با استفاده از اونا حریف رو شکست بده.

Japanese manga ( مانگای ژاپنی )
!Yu-Gi-Oh
مانگای یو-گی-اوه! از سال 1996 تا 8 مارچ 2004 ادامه داشت و یکی از معروفترین مانگاهای هفته نامه ی “شونن جامپ” به حساب میاد . این مانگا به یوگی موتوئو می پردازه ؛ پسری که با استفاده از بازیهای ساخته شده توسط پگاسوس ، با شرآفرین های مختلفی می جنگه … و یه سری ماجراهای ناگوار دیگه که دوستاش (Katsuya Jonouchi, Anzu Mazaki, and Hiroto Honda ) رو هم درگیر می کنه … داستان هر قسمت ، ربط زیادی به قسمت های بعدی و قبلی نداره (=اپیزودیکه) و طی هفت جلد اول ، فقط سه بار نبرد پیش میاد … از اواسط جلد هشتم (و با شروع بخش قلمروی دوئل کننده ها) داستان میره به سمت دنیای هیولاها.

Yu-Gi-Oh! R
Main article: Yu-Gi-Oh! R

آ******ا ایتوئو (یکی از خالقان مانگای اصلی یوگی اوه!) ، طراحی های این کار را انجام داده ؛ البته به سرپرستی تاکاهاشی … “یوگی اوه! آر ” یک مجموعه فرعی (spin off) از خانواده یوگی اوه! می باشد ؛ یعنی بعضی از کاراکترهای سری اصلی ، در یک خط داستانی جدید قرار دارند که وقایع آن بین بخش “بتل سیتی”(شهر نبرد) و بخش “مصر” از سری اصلی یوگی اوه! اتفاق میفتد . این مانگا برای اولین بار در ماهنامه وی-جامپ منتشر شد (بهار 2004) . با وجود اینکه توضیح خاصی در مورد معنای کلمه “آر” (یوگی اوه! آر) داده نشده است ، به نظر می آید که ابتدای یکی از این کلمات باشد : دوباره – تحول – تولد دوباره – بازگویی . (Reverse”, “Revolution”, “Rebirth”, or ‘Retold)

Yu-Gi-Oh! GX

Main article: Yu-Gi-Oh! GX (manga)

مانگای یوگی اوه! جی ایکس ، در واقع اقتباسی از انیمه ی یوگی اوه ! هیولاهای دوئل کننده جی ایکس می باشد . طراح این سری ، نایوکی کاگه یاما می باشد

مطالب پیشنهادی :

5 پاسخ به “انیمه یو گی اوه Yu-Gi-Oh!”

 1. امیر می‌گه:

  سلام میخواستم بدونم دوبله فارسیه؟

  پاسخ سهیل:

  سلام.
  نه به زبان انگلیسی هست.

 2. عارف می‌گه:

  سلام
  میخواستم بدونم تمام قسمت هاش هست ؟

 3. مهدی می‌گه:

  آقا شرمنده از دیویدی هفت به بعد ژاپنیه

  شما انگلیسیشو دارین ؟

  پاسخ مدیر فروشگاه:

  باید ببینم

پاسخ دهید